Po odeslání vaší objednávky obdržíme email s detaily vaší objednávky. Následně vám do 24 hodin zašleme potvrzení vaší objednávky a seznam doplňujících dotazů a podkladů, které potřebujeme do začátku tvorby webu. Následně po dodání odpovědí na dotazy a podkladů na náš email ihned začínáme s tvorbou vašeho webu.
Ano, uvedené ceny jsou konečné.
Samozřejmě. Web zpracujeme na základě naší emailové komunikace. Popíšete nám vaši představu nového webu. Následně vám sepíšeme doplňující dotazy a podklady, které potřebujeme. Web tedy bude plně vytvořen na míru dle vašich požadavků.
Proveďte nezávaznou objednávku na našem webu dle našich nabízených služeb. Následně nám předáte přístupy ke stávajícímu starému webu. My kompletně vytvoříme nový web na vašem starém webu. Doména vám samozřejmě zůstane stejná. Můžeme ale vytvořit úplně novou doménu, vše záleží na vás.
Proveďte nezávaznou objednávku. Následně v emailové komunikaci nám předáte přístupy k vaší registrované doméně a hostingu, na kterém vytvoříme nový web.
Ano, pokud chcete vytvořit web a nemáte registrovanou doménu ani hosting, tak vám hosting a doménu založíme v rámci našich služeb. Web založíme od základu, až do fáze spuštění.
Tento poplatek zahrnuje: aktualizaci vašeho webu (zabezpečení, pluginy, redakční systém) na nejnovější verze během celého roku, kontrola funkčnosti webu během celého roku, dozor nad provozem webu bez výpadků během celého roku, provoz domény a webhostingu.
Před začátkem tvorby webu vám vystavíme zálohovou fakturu na 50% z ceny webu. Po úplném dokončení webu vám vystavíme fakturu na zbytek ceny (50%). Poplatek za roční provoz webu vám bude účtován každý rok. Po dokončení webu vystavujeme fakturu na první rok.